Z reakcí našich zákazníků:

Bohužel nabídky mnoha stavebních firem, které se na první pohled zdají být levné  při bližším prozkoumání ukáží, že  některé řemeslné práce nejsou zahrnuty v ceně a tyto náklady musíte zaplatit později, když už není cesty zpět.
S firmou bungalovy-levně jsme se s tím nesetkali, veškeré náklady na stavbu byly prezentovány transparentně a na řemesla, která nebyla zahrnuta, bylo předem upozorněno, i ve finalizaci domu dle našich představ byla cena i provedení domluveno předem, cena byla dodržena dle dohody a z provedení jsme byli nadšeni.
Přístup firmy a osobně pana Baloga k jakýmkoli našim dodatečným požadavkům byl více než vstřícný, profesionální a velmi promptní.
Rozhodnutí pro dům od firmy Bungalovy-levně určitě nelitujeme a můžeme jen vřele každému doporučit.
A.Halámková 


Není samozřejmostí, že domy postavené firmou na klíč jsou dokončeny tak, aby byli majitelé domů později spokojeni. Často se objevují problémy, viděli jsme mnoho našich známých se potýkat s různými vadami jejich staveb a tak nás dlouho jímala hrůza ze zadání naší stavby na klíč a předcházelo tomu mnoho bezesných nocí. 
Pan Baloga z firmy Bungalovy-levně jsme poznali na doporučení známých, kterým stavěl dům před pěti lety a byli z kvality, ceny i jednání firmy naprosto unešeni .
Nás p Balog přesvědčil od první chvíle velmi vstřícným a přátelským jednáním u kterého nás provedl několika již postavenými domy a s  obrovskou trpělivostí odpovídal na všechny naše dotazy a podařilo se mu rozptýlit naše obavy. ( nejprve jsem si říkal, když ptáčka lapají ..... )  

Mohu však konstatovat , že naší volby nelitujeme ani v nejmenším . V nově postaveném domě bydlíme již 2 roky, a proto můžeme firmu Bungalovy-levně z hlediska kvality stavebních prací jen doporučit.
Střecha těsní, nepotýkáme se s prasklinami ani žádnou plísní a dům stojí jako skála. Firma Bungalovy - levně a hlavně pan Balog se stal naším průvodcem i ve všech dalších stavebních pracích které jsme si postupem let navymýšlely jako byli dodatečné chodníky, stavba zahradního domku či garáže, zatravňovacích
dlaždic , oplocení či stání pro popelnice. I když se jednalo o sebemenší zakázku, s ohledem na to, že jsme jeho zákazníci nás nikdy neodbyl a velice rychle a kvalitně vše zrealizoval přesně dle našich představ.
Ještě jednou mnohokrát děkujeme a zdravíme pana Baloga!
Manželé MulleroviPřed lety jsem sháněl stavební firmu co by mi postavila sklad pro mé podnikání. Jednal jsem s mnoha stavaři, ale buď nebyli schopni mi vyhotovit adekvátní cenovou nabídku a jejich jednání bylo zdlouhavé a táhlo se měsíce, nebo se po prvním jednání již ani neozvali a dokonce ani nekomunikovali .
Tyto mé peripetie se táhly skoro 2 roky a už  jsem se svého záměru skoro vzdal, když mi náš topenář doporučil pana Baloga a firmu bungalovy levně.
Bylo pro mně velmi milým překvapením, že ještě téhož dne, kdy jsem panu Balogovi volal, se večer po práci kolem 18 hodiny zastavil u nás a spolu jsme přibližně 4 hodiny rozebrali a načrtly do detailu mou představu a já poznal , že se jedná o pána který nejen že ví o čem hovoří, ale hlavně mně v následujících dnech přesvědčil že má neskutečný tah na branku. Ještě v noci mi vyhotovil rámcovou cenovou nabídku včetně rozvrhu prací.
Jaké bylo mé překvapení když jsem tyto dokumenty ráno našel v mailu. Pan Balog mne ještě týž den zkontaktoval se svým projektantem, který mne následujícího dne navštívil abychom finalizovali mou představu pro stavební řízení . Během 4 měsíců jsem měl stavební povolení a v květnu jsme poprvé kopli do země.
Na podzim téhož roku jsem již sklad měl zkolaudovaný. Od té doby jej používám a jsem naprosto spokojen.
Od té doby jsem panu Balogovi a firmě Bungalovy-levně zprostředkoval ještě stavbu několika rodinných domů pro své známé i  rodinu a vždy stavby proběhli velmi profesionálně a ke spokojenosti všech, kteři dnes v domech bydlí.
Každopádně mohu prohlásit s naprostou jistotou, že kdykoli budu chtít já či mý blízcí stavět, obrátím se na jedinou firmu Bungalovy-levně a pana Augustína Baloga
A. Džilavjan

Před 7 mi lety jsme koupili dům postavený firmou pana Baloga a od té doby cokoli potřebuji kolem domu dostavět řeším s ním.
V domě se nám bydlí velmi dobře nic nepraská, neteče, žádné fleky na zdech ani na stropech nemáme na rozdíl od mnoha našich známých, kterých hororové story občas vyslechneme. Náklady na bydlení jsou velmi nízké i když zpočátku jsem měl strach z kombinace olejových radiátorů a dvou klimatizačních jednotek + solárních kolektorů s nádrží 300 l na ohřev TUV.
Po 4 letech od nastěhování jsme řešili, že byl rozkousaný sokl z XPS od hlodavců z vedlejšího pole.
Nestalo se mi že by mi pan Balog nevzal telefon či nevyhověl. Vždy trvala jeho reakce od zavolání maximálně několik dní ale většinou se alespoň stavil do druhého dne a domluvili jsme se co nového jsem na zahradě s manželkou opět vymyslel.  Do pár dnů přijel se svými lidmi ,mou zakázku zrealizovali, uklidili si po sobě vše přebytečné odvezli a vždy jsem byl naprosto spokojen. Firmu Bungalovy-levně mohu  každému bez obav doporučit a věřte, že nebudete zklamáni.
Zdraví Zítkovi.


Hallo Her Balog.
Sie haben mich um meine Meinung über Ihre Baufirma im Zusammenhang mit dem Bau unseres Hauses gebeten.
Hier ist meine Empfehlung für jeden, der bauen möchte.
Qualität und Kompetenz, dass bringen wir mit BUNGALOVY-LEVNE  Baufirma in Verbindung. Die Qualität und die Nachhaltigkeit überzeugen.
Wir sind sehr glücklich in unserem Haus. Ein verlässlicher Austausch und verbindliche Absprachen mit Ihrem Team sind hier besonders hervorzuheben . Besonders beeindruckt hat uns die hohe Qualität der Arbeit, sowohl im Innen- als auch im Außenbereich unseres Hauses.

Die verwendeten Materialien sind langlebig und nachhaltig, was für uns als umweltbewusste Familie besonders wichtig ist. Insgesamt können wir die Firma Bungalovy-levně uneingeschränkt weiterempfehlen! Wer Wert auf Qualität, Kompetenz sowie eine zuverlässige Umsetzung seiner Bauprojekte legt, ist hier bestens aufgehoben. Vielen Dank an das gesamte Team.

Mit freundlichen  Groeßen.
Dipl. Ing. Anton Gruber.Po mnoha letech cestování za prací jsme chtěli náš návrat do rodného města završit nejpozději do roku 2022 vlastním rodinným domem v podobě novostavby. Měli jsme to štěstí, že jsme v roce 2020 (v prvním roce pandemie koronaviru) získali krásný stavební pozemek ve výhodné lokalitě.Protože bychom nebyli schopni z velké vzdálenosti zajistit stálou provozní podporu výstavby a rámcové podmínky výstavby byly kvůli koronaviru nejisté, rozhodli jsme se pro stavbu domu nabízeného firmou Bungalovy levně na klíč . Volba rychle na popud našich známých na malou stavební firmu  s více než 20 letou  historií. Dobrá pověst, profesionální a velmi vstřícné zákaznické poradenství nás přesvědčily.Výstavba byla zahájena na podzim 2021 po podpisu smlouvy o dílo a vydání stavebního povolení.

S odstupem času můžeme potvrdit velmi úspěšný a  bezproblémový průběh výstavby a to i přes pandemii koronaviru.  Náš stavební projekt nebyl ani v nejmenším ovlivněn problémy v dodavatelském řetězci (množství, termíny a ceny) souvisejícími s koronavirem, které se objevily v roce 2021, protože firma bungalovy-levně disponuje dlouholetou a velmi efektivní partou subdodavatelů jednotlivých řemesel. Pan Balog jako stavbyvedoucí byl vždy přístupný, spolehlivý, obezřetný a vždy velmi vstřícný. Díky tomu jsme mohli projekt úspěšně dokončit s relativně malým počtem "schůzek na stavbě.
Stavba byla dokončena k naší velké spokojenosti ve vysoké kvalitě a v rámci rozpočtu. Drobná zpoždění v dokončení stavby byla z velké části způsobena počasím nebo námi, klientem. Několik drobných vylepšení, které jsme si dodatečně vymysleli, bylo dokončeno velmi rychle.
Stavbě velmi prospěla hlavně souhra a bezproblémová návaznost subdodavatelů/řemeslníků společnosti Bungalovy-levně, bez zbytečných průtahů.
S radostí jsme se na začátku roku 2023 nastěhovali do našeho nového domova, za což bychom chtěli společnosti Bungalovy-levně a zejména panu Augustínu Balogovi a jeho týmu poděkovat!
Petr Bauknecht

 

Vážený pane Balogu
když se projekt vytváří, dolaďuje a realizuje společně, ruku v ruce, pak je radost stavět a přesně tak to u nás bylo v uplynulých 2,5 letech na cestě k našemu novému domovu.
Cítili jsme, že jsme v dobrých rukou a rozumíme si od samého začátku. Schůzky s architektem, které se organizují individuálně, nám umožnily naplánovat přesně takový dům, jaký jsme chtěli. Navíc jste nám, pane Balogu, na základě svých zkušeností poskytl nápady a návrhy a také nám poradil s alternativami našich vlastních představ.
Bohužel proces získání stavebního povolení byl velmi zdlouhavý a zahrnoval další požadavky. S Vaší podporou, se nám však podařilo udržovat pravidelný kontakt se stavebním úřadem a nakonec získat povolení, které nám umožnilo realizovat plánovanou stavbu. Velmi Vám děkuji za Vaši podporu, zejména při plánování, přípravě a koordinaci stavby a i když nás schvalovací proces stál čas a nervy, vždy jsme s Vámi, mohli konstruktivně a s důvěrou diskutovat o tom, jak stavbu domu společně zvládneme a vždy jste měl pochopení pro naše obavy a dost empatie aby jste nás uklidnil.
Děkujeme, že jste si vždy udělal čas a byl nám k dispozici pro osobní diskusi.
Stavba domu mohla být nakonec zahájena v říjnu 2022. 
Během jednotlivých fází výstavby jsme si spolupráci s vámi opravdu užívali a sledovali, jak dům roste. Řemeslníci byli všichni velmi spolehliví a vstřícní při koordinaci. Někteří řemeslníci na stavbě měli navíc cenné rady pro přesnou realizaci jednotlivých detailů stavby.
Spontánní změny nebo doplňky byly Vaší firmou vždy zohledněny a mimo to jste vždy vše pečlivě sledoval a měl absolutní přehled o dění na stavbě.
Celý Váš sehraný tým přispěl k tomu, že jsme mohli  i navzdory zimní pauze převzít náš dům již po zhruba 9 měsících výstavby, a i když jsme v posledních týdnech před nastěhováním prožívali stresující fázi, mohli jsme se na Vás, Augustíne, jako na partnera v tomto projektu plně spolehnout.
Ještě jednou obrovské díky za přátelský, ale přesto velmi profesionální přístup celému týmu bungalovy-levne.
Zdraví Potočkovi.


Chtěli bychom vám moc poděkovat za poradenství, plánování a realizaci našeho vysněného domu.
Kompetentní vystupování týmu bungalovy-levně nás vždy přesvědčilo od první konzultace až po závěrečné setkání při předání domu. Ve fázi plánování jsme mohli využít služeb Vašich architektů a společně nakreslit dokonalý půdorys. I v obtížné fázi plánování, díky pandemii korony a jejich tržních dopadů jsme vždy společně našli řešení.
Během celé realizační fáze nám pan Balog vždy stál po boku a koordinace řemesel probíhala hladce. Výsledek, hotový dům po pouhých 7 měsících výstavby, perfektní!
Nyní si užíváme krásné období a novou životní etap
Zdraví Jan a Věra Hrazdílkovi Vážený pane Balogu

požádal jste nás o doporučující dopis, který Vám rádi píšeme po téměř dvou letech bydlení v našem novém domě:

Pan Balog byl naší kontaktní osobou ve fázi přípravy i výstavby. Rádi bychom mu touto cestou ještě jednou poděkovali za jeho klidné a přátelské jednání! Byl nám vždy k dispozici a vždy připraven zodpovědět naše otázky a plnit naše přání. Samozřejmě, že při stavbě domu neprobíhá vždy vše úplně hladce, hlavně  díky počasí, ale  vše dopadlo velmi dobře a harmonogram byl dodržen. Je příjemné, že pan Balog je stále k dispozici jako kontaktní osoba i po předání stavby. Drobné závady byly odstraněny ihned po dokončení stavby dokonce dříve než bylo ujednáno při prvním předání domu.

V našem novém domě se cítíme velmi dobře a můžeme firmu bungalovy - levně , jako stavební firmu vřele doporučit.

D.Hromada